Prem Praza

Jak se cítit lépe ve svém těle

Bez selhání, každý den, jste bombardovaní reklamami a sociálními médii, které zobrazují dokonalé lidi, kteří žijí dokonalým životem. Pro mnoho lidí neustálý nápor nerealistických standardů obrazu těla vedl k bolestným citům, které vedly k období ohromné ​​bolesti, bolesti srdce a sebezničení.

Jedná se o modální okno. Médium nebylo možné načíst, ať už proto, že server nebo síť selhaly, nebo proto, že formát není podporován. Je na čase, abyste přestali nasměrovat svou pozornost na to, co považujete za chyby a selhání ve své fyzice. Pozitivní obraz těla nepochází ze zaměření na to, co považujete za negativní! Místo toho můžete svou energii soustředit na 12 způsobů, jak se teď lépe cítit ve svém těle.

4 způsoby, jak zlepšit svůj vzhled

1. Je v pořádku obdivovat krásu někoho jiného; prostě nezpochybněte své vlastní.

Přestaňte se srovnávat s ostatními. Zdravé přichází ve všech tvarech a velikostech a život je příliš krátký, aby byl v těle nenávistný. Buďte vděční za to, kdo jste a co máte; potřebujete čas, abyste reflektovali své požehnání spíše než vaše škody.

2. Když život vás vrhá křivky, chvalte je.

Krása je asi pohodlná ve své vlastní kůži. Zastavte tak ostré zaostření na číslo zobrazované digitálním přístrojem. Když jste v pokušení přemýšlet o své vlastní hodnotě podle toho, co říká váha, řekněte si, že jste stovka a sexy!

3. Pokud váš soucit nezahrnuje vás, je neúplný.

Při příštím uvažování o krásných věcech nezapomeňte se mezi sebou počítat. Naučit se milovat sami bude prvním krokem k transformaci. Přejděte k mírumilovnější existenci tím, že poznáte, jak úžasné a jedinečné jste, a že máte co nabídnout tomuto světu, které nikdo jiný nemůže.

4. Vaše tělo slyší vše, co vaše mysl říká.

Větší část vašeho štěstí nebo bolesti závisí pouze na vašem postoji, nikoliv na vaší situaci. Pozitivní diskuse se posiluje; to, na co se zaměřujete, se stane vaší realitou a součástí vašeho pozitivního obrazu těla. Pokud jste si uvědomili, jak silné jsou vaše myšlenky, nikdy byste nepomysleli na negativní myšlenku.