Prem Praza

Prostituce a bordely v Madridu

Madrid má také svou červenou prostituční čtvrť. Stejně jako Amsterdam, ale bez výloh nebo neonů. Skryté Je to při opuštění stanice metra Legazpi. Nebo Atočiny. Třetí vrchol tohoto trojúhelníkového jablka je na rohu mezi procházkami Choperas a Santa María de la Cabeza.

Jedná se o něco více než 0,5 čtverečních kilometrů půdy, ale existuje více než třicet nevěstinců. Je zajímavé, že oblast whisky a striptýzových klubů není bohatá. Neinvestují na veřejnosti; pouze v soukromí internetu. Prostituce už není v barvách, ale v domovech: putas madrid. Od soukromých dívčích až po skryté kluby v polopodzemních skladech, prostřednictvím konzultací s masérky s šťastným koncem.

Velmi příjemná aktivita pro zákazníky

Pokud je toto velké červené jablko mikronací bordelů, jejím hlavním městem je Paseo de las Delicias. Tam je téměř polovina lupanares. A hustota je spuštěna dvěma bloky: čísla 127 a 133. Jedná se o budovy, které jsou v celém rozsahu obsazeny hosteskymi domy. Autentické supermarkety sexu shora dolů, které se liší od ostatních bloků domů, protože mají otevřený portál. V minulosti měli také obyvatele, ale prostituce získala metry, dokud nebyly vyhozeny.

Jak funguje prostitutka v Madridu

Z těchto dvou budov je 127 nejstarší. Pracuje již 40 let a je považován za “nízkou cenu” v této oblasti, a proto je často navštěvován přistěhovalci. Je to velmi stará budova, téměř 200 let stará a bez výtahu. Má 4 podlaží se čtyřmi podlažími. Zdá se, že měl lepší časy. Teď to voní a je pocit, že se rozpadne na kusy.

Při průchodu portálem se nachází několik schodů, které vedou k prvnímu přistání, kde obdržíte 4 dveře zhnitého dřeva. Jeden z nich je otevřený a v krabici je gentleman asi 50 let. Odvodím to peruánské, protože nosí košili Sporting Cristal. Zeptá se mě, kolik času jste přišel na to, že dívky už odešly.

Je to 22:00 a myslela jsem si, že je vhodný čas jít do bordelu; noc spadla, lidé začínají párty a temnota poskytuje trochu anonymity. Ale zdá se, že ne. 127 jako každý jiný supermarket dělá rozvrh velmi podobný rozpisu Eroski: od 9 ráno do 10 v noci.

Klienti od 9:00 v rámu

Druhý den stojím u dveří na 127 v 9 ráno. Dnes mě býk nedokáže chytit. Pak si myslím, že budu ještě vypadat velmi zoufale, když přijdu nejdřív. Dávám přednost půlhodinové pití kávy na vedlejší terase a pozor. V té době vidím až pět mužů, kteří vstupují do budovy. Tam jsou časné stoupačky.

Na fórech prostitutů (že jsou s nimi a s velkým množstvím informací o odvětví) varují, že u dveří 127 je chlapík s baseballovou pálkou, která působí jako bezpečnostní stráž. Bylo by to v jiných časech nebo by to byl mýtus; Nyní není nikdo, kdo by ovládal, a vstupuji.

133 pracuje asi sedm nebo osm let, řekli mu. A zavře se trochu později než 127. Přesně dvě hodiny. “Tady až do dvanáct hodin v noci jsou dveře otevřené a tam jsou lidé pod dohledem.” Ten chlap s baseballovou pálkou, která sleduje portál, to slyšel, “ale od minulosti. Neviděl jsem to. Zde nejsou žádné zápasy Zákazníci jsou také velmi klidní, když vidí, že je někdo v bezpečí. Říká se zde, že když se otevřou celou noc, existují další problémy, ale teď už ve světle dne. “

Vzpomínám si, že Honduraňka drží mé zápěstí a myslím, jak dobře se tam někdo vrátí do bezpečí i na tom bláznivém prvním patře. Ale být podzemní a v rukou mafií, nikdo ji nebude moci uplatnit Když opustím budovu, uvědomuji si, že bezpečnostní kluci tam nejsou. Do několika sekund se objeví nákupní vozík s toaletním papírem, který zásobuje prostitutky v pěti patrech.