Prem Praza

Alternativní terapie proti bolesti

Je marihuana zdravá? Ne. Neposkytuje žádné zdravotní výhody (kromě snížení stresu) u jinak zdravého jedince. Je to zdravá, nepřilnavá léčebná alternativa k mnoha lékům? Ano, s nižšími náklady a často významně sníženými vedlejšími účinky.

Marihuana je historicky používána v Indii pouze v extrémních situacích, jako je válka. (Co je to pivo a medovina pro Evropu je interiér marihuany pro Indii.) Jinak je marihuana vana. Kapitán Vadakayil tvrdí, že marihuana je dobrá pro zrak. Říkám, možná pro muže, nikdy pro ženy. Ve skutečnosti musím říct, že věřím, že marihuana je dobrá jen ve velmi vzácných situacích, jako je v reálné náboženské svátosti v určitých sektorech – to se může stát jednou v životě nebo ve válce, když není šance na vítězství, tj. v nespravedlivé válce. Od Kurukshetra už není válka. Války jsou získány prostřednictvím duševní a fyzické jasnosti, nikoliv drogy.

Argumenty pro použití marihuany

Jeden zdroj, který nebudu jmenovat (a nikdy neuvidí) uvádí, že marihuana je silný antidepresivum při použití inhalátoru: s úctou nesouhlasím. Endorfiny vyrobené cvičením a bhagti aka bhakti jsou daleko, daleko, daleko lepší než marihuana. Marihuana NIKDY nekouří – NIKDY. Kouření znečišťuje ovzduší a toto je BŮR těžce potrestáno. (skutečně milující bůh, nikoliv uprostřed démon pouště, který je žárlivý a rozzlobený.)

Dlouhý příběh krátký: Vyhýbejte se lékům (všechny léky včetně takzvaných léků na předpis – ve skutečnosti jsou neuroleptika na předpis mnohem horší než alkohol a marihuana.) Astrální tělo (mysl) je zničeno léky.

Je to velmi relativní jev. Pokud jste již kuřák, přechod na plevele je tím nejlepším rozhodnutím, které jste dosud dělali. Ale pokud máte zájem nebo začít znovu, doporučuji tenký kloub den předtím, než půjdete do postele, uděláte vám hodně. Spal jsi jako dítě. Bezcílný, hluboký. Vaše chuť k jídlu stoupne, pokud hledáte léky na cukrovku, nespavost nebo glaukom, určitě bych vám dal palec nahoru!

Lidé proti marihuaně

Jeho uvolňující droga a všechny léky mají své stopy a vedlejší účinky nebo následky po konzumaci a aktivaci. Marihuana není na rozdíl od jiných látek letální, ale má stále své vlastní regulační důsledky, které vyžadují trochu více výzkumu a studia.

To může vést ke ztrátě paměti u některých lidí a také mít anestetický účinek u některých lidí. Vzhledem k tomu, že každý reaguje jinak na marihuanu, není zcela bezpečné pro masovou otevřenou nebo neklinickou spotřebu, neboť s velkou pravděpodobností je sériová výroba s toxiny a dalšími látkami pro zvýšení jejich vysokých nebo silných účinků.